Regulamin obiektu

Domki Europa I i Domki Europa II

Regulamin

Domki Europa I i Domki Europa II

 1. Do ceny prosimy doliczyć opłatę klimatyczną wg taryfy obowiązującej w Urzędzie Miasta Władysławowo tj. 2,70 zł za osobę/dobę oraz koszty zużycia prądu zgodnie ze stanem licznika i taryfą Energa Operator ( orientacyjnie 60-80 zł za pobyt tygodniowy).

 2. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Wynajem w sezonie letnim (czerwiec, lipiec, sierpień) jest dokonywany w cyklu tygodniowym od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli. Terminy inne w miarę wolnych miejsc.

 3. Rezerwację wstępną (telefoniczną bądź mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto podane przez właściciela zadatek w wysokości 10% całego pobytu w terminie czterech dni. W przypadku braku w/w wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. Potwierdzenie ostatecznej rezerwacji wysyłamy mailem. REZERWACJA WAŻNA TYLKO PO POTWIERDZENIU.

 4. Pozostałą kwotę za pobyt należy wpłacić gotówką lub przelewem w dniu przyjazdu podczas przekazania kluczy.

 5. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi.Dla każdego domku przewidziane są dwa miejsce parkingowe. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich kosztowności..

 6. Wynajmujący w pełni odpowiada za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia domku oraz wyposażenia spowodowane jego działaniem lub osób przebywających w domku.

 7. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Prosimy o korzystanie z popielniczek znajdujących się na tarasie każdego domku.

 8. Za rzeczy pozostawione w domkach ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

 9. Do dyspozycji Państwa jest plac zabaw dla dzieci ale przebywanie na nim może odbywać się tylko pod opieką rodziców bądź opiekunów. W związku z tym, że to rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo i wszelkie skutki działań swoich pociech zwracamy się z prośbą o szczególną opiekę nad nimi.

 10. Osoby z zewnątrz mogą przebywać na terenie ośrodka do godz. 22:00. W godzinach 22:00 - 6:00 obowiązuje cisza nocna.

 11. Wszelkie usterki techniczne powinny być zgłaszane właścicielowi

 12. Właściciel nie odpowiada za niedogodności wynikające z przyczyn niezależnych takich jak brak prądu lub wody.

 13. W domkach obowiązuje zakaz smażenia ryb. 

 14. Dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych gości, osoby które w sposób rażący naruszą zasady powyższego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.

 15. Wpłata zadatku oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu.